0232 446 09 24 demiradailetisim@hotmail.com

Merak Etikleriniz

Home / Merak Etikleriniz

Merak Etikleriniz…

Üst Cam / Dokunmatik Değiştirttiğimde Dokunmatik Hassasiyetinde Sorun Yaşarmıyım ?

“Üst cam / Dokunmatik Değiştirdiğimizde Dokunmatik Hassasiyeti Yaşamazsınız. DEMİRADA Servis Olarak Orijinal Üst Cam / Dokunmatik Değişimi Yapıyoruz. Bu işlemi Yaparkende Yüksek Teknoloji ve Fabrikasyon Üretim Teknik ve Malzemelerini Kullanıyoruz. Orjinal Fabrikasyon İmalatta Kullanılan”OCA DOUBLE SİDED TAPE”Malzemesi ve “AUTOCALVE HİGH VACUM”Sistem İşleminden Sonra Ekranınız İlk Gün ki Görünümüne ve Dokunmatik Hassasiyetine Kavuşacaktır.

Üst cam / Dokunmatik Değişimi Yapmak İstiyorum Ama Telefonum Düştüğünde Çerceveside Zarar Gördü Bunuda Yapabilir misiniz?

Telefonunuzun Düşme Sonucu Kırılan Üst cam / Dokunmatik ile Çercevesinide Değiştiriyoruz. Tecrübeli Profesyonel Ekibimiz Bu Konudada Hizmetinizdedir. Estetik ve Görününtüsü Bozulmuş Telefonlarınızı Sadece Dokunmatik / Üst Cam Değişimi ile Kullanmak Zorunda Değilsiniz. İsterseniz Siz Değerli Müşterilerimize Çerçeve / Kasa Değişiminide Yapıyoruz. Böylece Telefonunuzun Tüm Görünümünü ilk Gün ki Şıklığına Kavuşturuyoruz.

Yapılan Üst Cam / Dokunmatik veya Çerceve Değişiminden Memnun Kalmazsam Ne Olacak ?

Yaptığımız Onarımdan Memnun Kalmamanız Durumunda Ekranı Tekrar Kargo Ücreti Ödemeden Bize Göndermeniz Yeterlidir. Gerekli Aktif Testler Yapılıp Memnuniyetsizlik Yaratan Onarım Var ise isterseniz Tekrar Yapılarak Tarafınıza Gönderilecek istersenizde Ücretiniz Siz Değerli Müşterimize iade Edilecektir. Tüm Onarımlarımız 1 Yıl DEMİRADA SERVİS Garantisi Altındadır

Peki Size Gönderdiğim Telefonum Kaç Günde Elimde Olacak ?

Resmi Tailler ve Pazar Günleri Haric Bize Yolladıgınız Telefonunuz Servisimize Giriş Olduktan Sonra Aynı Gün içersinde Onarılacak ve Tarafınıza Gönderilecektir. Cihazınızı Elden Servise Gitirmeniz Durumunda Ortalama 1 Saat İçinde Cihazınızı Onarıp Teslim Etmekteyiz…

Peki Onarım Ücretini Nasıl Ödeyeceğim?

Onarım Ücretini Sitemizde Bulunan Banka Hesabımıza Havale veya Eft Yolu ile Ödeyebilirsiniz.

Size Telefonumu Nasıl Gönderebiliriz?

Bizi Tercih Etmeniz Durumunda Telefonunuzu Yurtiçi , MNG , ARAS Kargo Şirketleri ile tarafımıza gönderebilirsiniz.


 
İletişim
Cep Telefonunuz Artik Emin Ellerde.

1 YIL GARANTİ

Değişimi Yapılan Parçalar 1 Yıl DEMİRADA SERVİS Güvencesinde...

ÜCRETSİZ KARGO

Beklemek Yok Aynı Gün Kargo Yapıyoruz...

ORJİNAL PARÇA

Takılan Parçalar 1 Yıl DEMİRADA Güvencesinde.

PROFESYONEL HİZMET

Son Teknoloji Cihazlarla Hizmetinizdeyiz.